Chcete prodat nebo koupit svou nemovitost rychle a za co nejlepší cenu? O vaše pohodlí se postaráme, zajistíme veškeré právní náležitosti, smlouvy, prohlídky a vše, co s prodejem nebo pronájmem souvisí.

Nábor nemovitosti

Osobní návštěva makléře 
Jako první věc při prodeji či pronájmu je zjištění skutečné hodnoty nemovitosti. V naší realitní kanceláři poskytneme oceňování nemovitostí a budou se Vám maximálně věnovat makléři s bohatými zkušenostmi v oblasti libereckého kraje. Máme vynikající místní znalosti a známe, jak analyzovat trendy na místním trhu, abyste získali co nejpřesnější údaje.

Zhotovení fotodokumentace
Zajistíme maximální počet fotografií pro prezentaci Vaší nemovitosti. Pro dokonalou fotografii je nutné vše připravit, aby fotografie vypadala co nejlépe. 

Zjištění právního stavu nemovitosti
Zjistíme všechny potřebné právní informace pro prodej nebo pronájem. V našem společném zájmu je, aby jste se ujistili, že máte vyřešené všechno, co odložíte kupujícímu či pronajímajícímu.

Prezentace nemovitosti

Prezentace nabídky
V této fázi zajistíme viditelnou reklamu Vaší nemovitosti na internetových stránkách, časopisech a realitních serverech. Porovnáme poptávky našich klientů, kteří podobnou nabídku hledají.

Prohlídky
Pro nové kupující nebo pronajímatele je nutné nabízenou nemovitost si detailně prohlédnout. Po vzájemné dohodě uskutečníme prohlídky se zájemci a přestavíme jim všechny detaily.

Prodej / pronájem nemovitosti

Schůzka s právníkem společnosti 
Právník společnosti si s Vámi při vzájemné schůzce domluví podmínky převodu nebo pronájmu nemovitosti. Vypracuje finální smlouvu (v případě potřeby smlouvu o smlouvě budoucí), ve které klade důraz mimo jiné na způsob a termíny nutné k hladkému chodu domluvených podmínek.

Podpis smluv
Prodávající a kupující podepisují potřebné smlouvy za účasti realitního makléře, který v případě prodeje zajistí doručení do katastru nemovitostí, případně zajistí doručení potřebné dokumentace do banky poskytující hypotéku.

Výplata finančních prostředků prodávajícímu / pronajímateli
Prodávající obdrží peníze dle dohody v kupní smlouvě.

Předání nemovitosti
Při předání nemovitosti přinese makléř s sebou předávací protokol, do kterého se zaznamenají stavy měřidel elektřiny, vody, plynu atd. Zajistí také přepis u jednotlivých dodavatelů médií.

Vypracování znaleckého posudku
Pro účely daně z převodu nemovitosti a vyplnění daňového přiznání vypracujeme Vám znalecký posudek soudním znalcem z oboru oceňování nemovitostí, vyplníme daňové přiznání a doručíme na příslušný finanční úřad.